Meetina

Přidej se jako terapeut

Tvoříme živou a aktivní komunitu. Terapii objevujeme, oživujeme, žijeme. Chceme sedět v kruhu, ne každý ve svém kanclu. Jdeme proto po trochu klikatějších pěšinách, než je v oboru zvykem a objevujeme nové. A kudy chodíte vy?
Nejdřív se podívejte, co členství v Meetině obnáší:
A co z toho tedy budete mít:
Je pro nás důležité poskytovat profesionální a kvalitní služby, proto máme pro přijetí do komunity terapeutů stanovené základní podmínky:

Terapeut junior: Dokončená sebezkušenostní část psychoterapeutického výcviku nebo potvrzení od vedoucích výcviku, že jste již ve fázi, kdy je možné začít se samostatnou psychoterapií, dokončená vysoká škola v oblasti pomáhající profese a potvrzení o pravidelné supervizi ve vašim výcvikovém směru.

 

Terapeut senior: Zakončený úplný psychoterapeutický výcvik a vysokoškolské vzdělání v oboru pomáhající profese (podmínky řádného členství v České asociaci pro psychoterapii)

 

Pokud uvažujete, že se k nám přidáte, pošlete nám svůj profesní životopis a krátkou zprávu o tom, co vás na nás zaujalo, na e-mail jana@meetina.cz

Přidej se jako
příznivec/student

Zajímá vás terapie jako fenomén? Studujete vysokou školu v oboru pomáhající profese? Uvažujete o vstupu do psychoterepeutického výcviku? Nebo jste pro terapii nadšený laik? Rádi vás na Meetině uvítáme jako člena – příznivce.

Co to pro vás znamená?

V případě oboustranné domluvy také nabízíme za zvláštní poplatek možnost stáže v terapeutické skupině. Zkrátka rádi ukážeme skryté stezky houštinou i úplným nováčkům.

 

Pokud vás výzva k dobrodružství zaujala, napište e-mail na sarka@meetina.cz.