Meetina propojuje svět s terapií.Terapeutům nabízíme prostor, klientům pomáháme pečovat o duši.A mluvíme o tom, že terapie je normální.

Co delame


CO DĚLÁME

Věříme, že péče o duši je stejně důležitá jako péče o naše tělesné zdraví.Naším snem je, aby byla psychoterapie vnímána jako běžná a dostupná služba. Boříme mýty, strach a předsudky z psychoterapie, aby se stala běžnou součástí péče o duši.Meetina sdružuje komunitu psychoterapeutů, psychologů a zájemců o psychoterapii. Všichni se pravidelně potkáváme, sdílíme a předáváme si zkušenosti a dovednosti.U nás najdete oporu a bezpečné zázemí.


Kdo jsme

KDO JSME
Jsme psychologové, milovníci kávy a setkávání. Naší vizí je pomáhat lidem více pečovat o své duševní zdraví.Na cestě lidí v pomáhajících profesích je spousta překážek. Chtějí pomáhat ostatním v jejich nesnázích, ale často jsou na tuto pomoc sami a nemají dostatečnou oporu. Jsme tady pro ně, na jejich začátku a cestě k samostatnosti a v profesním růstu.Všechny informace o tom, na čem právě pracujeme, jaké akce chystáme a nebo jakého festivalu se zúčastníme, se dozvíte na našem facebooku Meetina z. s.. Meetina z. s. sídlí v ulici Ctiradova 508/1, 140 00 Praha 4 – Nusle.

Holky

Aneta Plýhalová
Svojí práci miluju, ale jsem na to často sama a nemám to s kým sdílet. Proto jsem se rozhodla s tím něco udělat! 

Šárka Gabrielová
Po dokončení školy mi chybí naše komunita psychologů a rozmanité přednášky a setkání, díky kterým se mi otevíraly nové cesty poznávání. Takhle ji už mám! <3

Jana Geisslerová
Mým snem vždy bylo otevřít si kavárničku, nějaký příjemný prostor, kde se mohou lidé potkávat a kde se cítí dobře. Není nic lepšího, než tento sen spojit s tím, co mi dává smysl. 

Klára Matějíková
Meetinu už nazývám svou srdcovkou. Zaprvé proto, že jedním z cílů je snaha normalizovat psychoterapii, tedy něco, co považuji za důležitou součást i svého vlastního života. Zadruhé proto, že atmosféra celého projektu stojí na přátelství, otevřenosti, respektu, pravdě, vážnosti a i spoustě legrace.

Pomáhající profese

POMÁHAJÍCÍ PROFESE
Jste psychoterapeut, nebo ovládáte nějakou terapeutickou techniku či metodu? V Meetině můžete nalézt zázemí pro sdílení svých zkušeností a zároveň prostor pro svoji individuální praxi. Můžete si pronajmout vybavené místnosti. A také můžete být součástí pravidelných setkání. Stanete se součástí odborné komunity.Připojte se k nám! 

TITLE
Pracujete v pomáhajících profesích a chcete sdílet své zkušenosti z praxe? Nebo jste student, zajímáte se o psychoterapii a chcete se potkávat s lidmi podobného zaměření? U nás se můžete setkávat s psychology a psychoterapeuty a rozšiřovat své dovednosti skrze sdílení, setkávání a diskuze.Ozvěte se nám!

Kontakt
Jestli vás Meetina zajímá, chcete se zapojit nebo se na něco zeptat, napište nám.Pokud jste psychoterapeut, nebo zájemce o psychoterapii, pište či volejte Janě.jana(a)meetina.cz nebo 603 737 501Chtěli byste s námi navázat spolupráci a nebo máte blízko k PR, kontaktujte Anetu.aneta(a)meetina.cz nebo 776 663 603     Všechny informace o worshopech, přednáškách a akcích pro veřejnost vám ráda poskytne Klára.klara(a)meetina.cz nebo 606 612 063

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Podporovatelé

PODPOROVATELÉ
Velice si vážíme veškeré pomoci, které se nám od začátků Meetiny dostalo. Obrovské díky patří zejména těm, kteří nám vytrvale pomáhají už dlouhé měsíce, sdílejí s námi vize a věří v to, čím Meetina je. Za vizuální identitou a grafickou podobou všech produktů Meetiny stojí báječný Patrik Antczak.Nepostradatelnou členkou a externí garantkou Meetiny je Johana Růžková, která nám neúnavně pomáhá s vnitřní organizací. Napište jí, hodně vám pomůže! Kontakt – johanazruze@gmail.com, IČO: O7497270